Les Infusions - 8%
| Valeurs nutritionnelles | Pour 1L |
|---|---|
| Energie (kJ) | 212 |
| Energie (kcal) | 53 |
| Matières grasses | 0g |
| Dont acides gras saturés | 0g |
| Glucides | 10g |
| Dont sucres | 10g |
| Protéine | 0g |
| Sel | 0g |
Ingredienser:
Vindruvor, stabiliseringsmedel (gummi arabicum), stabiliseringsmedel (metatvinsyra), konserveringsmedel (svaveldioxid)