En cours/ In process
Basic Instinct - Blanc de Blancs
| Nutritional informations | Per 100ml |
|---|---|
| Energy (kJ) | 212 |
| Energy (kcal) | 62 |
| Fat | 0g |
| Of which saturates | 0g |
| Carbohydrate | 0g |
| Of which sugars | 0g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0g |
Ingredients
FR: Ingrédients : raisins, sulfites
ENG: Ingredients: grapes, sulfites
FIN: Ainesosat: rypäleet, sulfiitit
SWE: Ingredienser: druvor, sulfiter