Double Barrel - Cognac Barrel Finishing 1L
Red Wine IGP Pays d'Hérault Côteaux de Bessilles
Vin Rouge Indication Géographique Protégée Pays d’Hérault Côteaux de Bessilles
| Nutritional informations | Per 100ml |
|---|---|
| Energy (kJ) | 350 |
| Energy (kcal) | 87 |
| Fat | 0g |
| Of which saturates | 0g |
| Carbohydrate | 0.8g |
| Of which sugars | 0.8g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0g |
Ingredients
Grape, stabilizers (gum arabic), stabilizer (metatartaric acid), preservatives (sulphur dioxide).