Noria – Mousseux Blanc de Noirs BRUT
| Näringsvärden | Per 100ml |
|---|---|
| Energi (kJ) | 227 |
| Energi (kcal) | 54 |
| Fett | 0g |
| varav mättat fett | 0g |
| Kolhydrater | 1g |
| varav sockerarter | 1g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0g |
| Valeurs nutritionnelles | Pour 100ml |
|---|---|
| Energie (kJ) | 227 |
| Energie (kcal) | 54 |
| Matières grasses | 0g |
| Dont acides gras saturés | 0g |
| Glucides | 1g |
| Dont sucres | 1g |
| Protéine | 0g |
| Sel | 0g |
Ingredients:
SW: Vindruvor, stabiliseringsmedel (gummi arabicum), sulfiter.
FR: Raisins, stabilisants (gomme arabique), Sulfites.
ENG: Grapes, stabilizers (gum arabic), sulfites.
FIN: Rypäleet, stabilointiaineet (arabikumi), sulfiitit.
ES: Uvas, estabilizantes (goma arábiga), sulfitos.
IT: Uva, stabilizzanti (gomma arabica), solfiti.
EL: Σταφύλια, σταθεροποιητές (αραβικό κόμμι), θειώδη.
PL: Winogrona, substancje stabilizujące (guma arabska), siarczyny.
BG: Грозде, стабилизатори (акациева гума), сулфити.
PT: Uvas, estabilizantes (goma arábica), sulfitos.
RO: Struguri, stabilizatori (gumă arabică), sulfiti.
CS: Hrozny, stabilizátory (arabská guma), siřičitany.
HU: Szőlő, stabilizátorok (arabmézga), szulfitok.
MT: Għeneb, stabilizzaturi (gomma tal-arabja), sulfits.
LT: Vynuogės, stabilizatoriai (arabų guma), sulfitai.
ET: Viinamarjad, stabilisaatorid (araabia kummi), sulfitid.
GA: Fíonchaora, cobhsaitheoirí (guma arabach), sulfítí.
SL: Grozdje, stabilizatorji (arabska guma), sulfiti.
SK: Hrozno, stabilizátory (arabská guma), siričitany.
LV: Vīnogas, stabilizētāji (Arabikas sveķi), sulfīti.
NL: Druiven, stabilisatoren (arabische gom), sulfieten.
DE: Trauben, Stabilisatoren (Gummiarabikum), Sulfite.
HR: Grožđe, stabilizatori (guma arabika), sulfiti.
DA: Druer, stabilisatorer (arabisk gummi), sulfitter.