Canette Amfóra

| Nutritional informations | Per 100ml |
|---|---|
| Energy (kJ) | 277 |
| Energy (kcal) | 88 |
| Fat | 0g |
| Of which saturates | 0g |
| Carbohydrate | 0.6g |
| Of which sugars | 0.6g |
| Protein | 0g |
| Salt | 0g |
Ingredients:
Grapes, stabilizers (gum arabic), stabilizer (metatartaric acid), preservatives (sulfur dioxide)